Studio Fotograficzne Horyzont

Usługi ślubne - Fotografia i Film

Mąż i żona na poślubnej sesji zdjęciowej

Usługi foto-Video

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem na usługi fotoreportażu i stworzenia wyjątkowego filmu z Waszego ślubu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – lubimy poznać parę z którą pracujemy, aby móc na zdjęciach i w filmie ująć wyjątkowość osób dla których możemy stworzyć najważniejszą pamiątkę z dnia ślubu.

Do wyboru pozostawiamy Wam możliwość wyboru usług fotograficznym lub filmowych – pakiety można łączyć. Dostępność usług zależy o wolnych terminów w naszym kalendarzu – zadzwoń i porozmawiajmy 🙂

Propozycja na rok 2024

Nasze usługi dopasowane są do nowoczesnych potrzeb z zachowaniem atrakcyjnej ceny – jeśli potrzebujesz wycenę tylko na usługi fotograficzne – wybierz slajd zatytułowany “Fotografia”. Analogicznie jeśli interesuje Cię wycena na filmowanie wybierz “Film” a jeśli chcesz połączyć obie usługi – wybierz grafikę “Fotografia i Film”. W cenie dojazdu zawarta jest też już cena naszego noclegu, a więc nie musicie się martwić o organizację tej sprawy w ramach naszej usługi.

Za udzielenie nam zgody marketingowej przysługuje rabat w wysokości 400zł. Wszystkie poniższe ceny zaprezentowane są już po udzieleniu tego rabatu.

Propozycja na rok 2025

Przygotowaliśmy już cennik na nadchodzący 2025 rok – dlatego zapraszamy do kontaktu, aby nasz wolny termin był dla Was dostępny.

Poniższe ceny również uwzględniają rabat w wysokości 400zł za zgodę marketingową.

 Szanujemy wybór naszych klientów dlatego myślimy, że spodoba się Państwu zapis w naszej umowie o niezmienności ustalonej ceny.

Pendrive w Pudełku z grawerem

Oferujemy uwiecznienie niezapomnianych chwil w pięknych kadrach i filmach – mamy nadzieję, że będziemy Twoim wyborem na fotografa i kamerzystę ślubnego. Nasza pasja to tworzenie emocjonalnych wspomnień z najważniejszego dnia w Twoim życiu.

Tworzymy pełne magii i autentyczności historie ślubne, które opowiadają o Waszej miłości w sposób unikalny i niepowtarzalny. Nasza wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam uchwycić wszystkie piękne momenty, zarówno te oczywiste, jak i te ukryte, które składają się na wyjątkowość Waszego dnia.

Pragniemy uczynić naszą ofertę jeszcze bardziej wyjątkową. Dlatego do każdego pełnego reportażu ślubnego dołączamy GRATIS pendrive, który zostanie umieszczony w pięknie zdobionym pudełku. Ale to nie wszystko – pudełko zostanie także spersonalizowane poprzez indywidualny grawer z inicjałami Waszych imion. To nasza mała, elegancka niespodzianka, która ma uczynić Wasze wspomnienia jeszcze bardziej wyjątkowymi i osobistymi.

Nasz zespół skupia się na stworzeniu niepowtarzalnego dzieła sztuki, które będziecie mogli cieszyć się przez całe życie. Nasze aparaty i kamery uchwycają nie tylko obrazy, ale także emocje, uśmiechy i łzy szczęścia. Jesteśmy tam, aby zarejestrować każdy szczegół Waszego dnia, tworząc opowieść, którą będziecie chcieli dzielić się z bliskimi i przyszłymi pokoleniami.

Jeśli szukacie nie tylko fotografa i kamerzysty, ale prawdziwych twórców i pasjonatów, którzy oddadzą w kadrach i filmach całą moc Waszej miłości, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Dajcie nam możliwość uczestniczenia w Waszym wyjątkowym dniu, a my zadbamy o to, byście mogli do niego wracać za każdym razem, kiedy spojrzycie na nasze fotografie i filmy.

Pendrive na zdjęcia ślubne

*Wszystkie zawarte informacje na tej stronie nie stanowią warunków oferty, a jedynie stanowią zaproszenie do zapoznania się z warunkami umowy i do zawarcia umowy. Wszystkie informacje o ofercie będą przedstawione w indywidualnym kontakcie z klientem, a wszystkie ustalenia będą spisane na umowie podczas konsultacji.