Studio Fotograficzne Horyzont

O nas - czyli poznaj bliżej swojego fotografa

Przeważającym zakresem naszych usług fotograficznych, które wykonujemy są zdjęcia i filmy dla przyszłej pary młodej. Często bywa tak, że z naszymi klientami jesteśmy razem już od ich okresu narzeczeństwa. Na przykład miło wspominam takie dni, gdy sesja zdjęciowa jako prezent dla przyszłej panny młodej była zamówiona przez jej narzeczonego w dzień oświadczyn.

Oryginalnym pomysłem na zdjęcia w plenerze może pochwalić się Pan młody, ponieważ wybrał nadmorski klimat w Orłowie – Gdynia. Uważam, że zdjęcia narzeczonych robione nad morzem, to wspaniała pamiątka na lata. A gdy mam możliwość towarzyszeniu parze młodej później jako fotograf na weselu w dzień ich ślubu, jest to dla mnie największy dowód uznania jako fotografa ślubnego. Ten fakt właśnie sprawia, że czuję radość, iż niewątpliwie moja praca z aparatem czyni czyjeś wspomnienia bardziej intensywne.

Naturalna wrażliwość na estetykę zdjęć

Moja naturalne wrażliwość na piękno przyrody pozwala mi odkrywać urok wielu ciekawych miejsc do zdjęć dla narzeczonych lub zdjęć rodzinnych. Dlatego właśnie doświadczenie w pracy fotografa udowodniło mi, że nie tylko morze i plaża dodaje uroku sesji narzeczeńskiej.

Również w innych miejscach Polski i na świecie jest wiele pięknych zakątków w których zdjęcia wychodzą rewelacyjnie. Uważam, że to jak wykorzystane zostanie miejsce w którym odbywa się sesja zdjęciowa w głównej mierze zależy od fotografa. Miejsce na zdjęcia i perspektywa ujęć jest dla mnie takim samym narzędziem pracy jakim jest aparat dla fotografa. Myślę, że jestem kreatywnym fotografem i zawsze znajdę wyjątkowy pomysł na tło do Waszej wspólnej sesji zdjęciowej.

Dlatego zapraszam Cię do śledzenia naszych social mediów gdzie możesz sprawdzać moje realizacje pomysłów na zdjęcia

Fotograf Ślubny - spracerująca para narzczonych nad morzem

Wszechstronny Fotograf Ślubny

Pomysły na sesje zdjęciowe dla rodziny przeniosłam również do mojego studia fotograficznego. I to w nim odtworzyłam warunki do wykonania np. świątecznych zdjęć rodzinnych, sesji narzeczeńskich, lub zdjęć portretowych. Te ostatnie również często używane są jako zdjęcia biznesowe a także zdjęcia do dokumentów, np. jako zdjęcie do CV. Niewątpliwie moda na zdjęcia dokumentowe również się zmienia. Firmy zatrudniające nowych pracowników, chcą zatrudniać przede wszystkim ludzi, którzy na zdjęciach dokumentowych wyglądają naturalnie i przyjaźnie. Ponieważ to twarze nowych pracowników na tych zdjęciach być może będą reprezentowały ich firmę. W związku z tym, w połączeniu z dobrze wyglądającym zdjęciem w dokumencie aplikacyjnym możesz zdobyć sympatię i zaufanie u przyszłego pracodawcy.

Jak widzisz pomysłów i wskazówek oraz historii związanych z fotografią do opowiedzenia mam naprawdę sporo. Dlatego zapraszam Cię do czytania mojego bloga fotograficznego. Tam opiszę kilka porad zbudowanych na własnym doświadczeniu. Przekażę cenne rady dla par narzeczeńskich a tym samym przyszłych nowożeńców. Będę poruszała tematy zdjęć w trakcie przygotowań, zdjęć w kościele, na weselu, na sesji ślubnej a także wątki dotyczące zdjęć rodzinnych, sesji brzuszkowych i zdjęć noworodkowych. Wygląda na to, że temat fotografii jest bardzo obszerny, tym bardziej miło mi będzie przekazać Ci wiedzę, którą nabyłam w wieloletniej pracy fotografa rodzinnego.

Może spotkamy się razem Na Waszym weselu? Skontaktuj się ze mną a ja chętnie pojawię się na Waszej uroczystości jako fotograf ślubny.

Portfolio fotograficzne i sesje zdjęciowe

Po więcej szczegółów nadchodzących wydarzeń zapraszam Cię na bloga. To właśnie tam będę opisywać, jak będzie kreować się mój nadchodzący kalendarz fotograficzny. Znajdziesz tam także instrukcję w jaki sposób możesz dokonać rezerwacji na zdjęcia dla rodziny lub na sesję narzeczeńską. Tym czasem, zapraszam Cię do zapoznania się z moją galerią zdjęć umieszczoną na stronie głównej.

Prezentuję tam kilka zdjęć jako owoce mojej pracy w roli fotografa na sesjach wizerunkowych, fotografa rodzinnego, fotografa na chrzcinach, fotografa na pierwszej komunii a przede wszystkim jako fotografa ślubnego. W zakresie mojej działalności organizowane są również sesje zdjęciowe według oryginalnych pomysłów na zdjęcia w plenerzeZawsze staram się wybierać ciekawy i modny temat przewodni zdjęć. Dlatego już niebawem kolejna okazja na wykonanie zdjęć rodzinnych lub sesji narzeczeńskiej organizowanej z tytułu EVENTPLENER.