Studio Fotograficzne Horyzont

Sesje zdjęciowe EVENTPLENER

Regularnie organizujemy aranżowane sesje zdjęciowe w plenerze. Dzięki pracy wielu ludzi nasze sesje zdjęciowe są wyjątkowe. Staromodne płaskie tła do zdjęć rodzinnych już dawno nie mają racji bytu w nowoczesnej fotografii. My stawiamy na realne, rzeczywiste otoczenia osób będących na sesji zdjęciowej. A z owocami naszej pracy możecie zapoznać się w dalszej części postu. Tym samym przedstawimy Wam również nasze zrealizowane pomysły na zdjęcia w plenerze.

Eventplener imprezy z sesjami zdjęciowymi fotografa z Nowego Miasta Lubawskiego

O ile tradycyjne sesje zdjęciowe w plenerze, od zawsze wiązały się z pomysłowym tłem zdjęć, z dodatkowym zabarwieniem miłości wśród zakochanych lub stylizacją zdjęć kobiecych to zdjęcia rodzinne nadal znaczną popularnością cieszyły się w studio fotograficznym. Z biegiem lat w fotografii rodzinnej moda na zdjęcia również uległa zmianie. Fotografowie podążają za potrzebami swoich klientów, to naturalny proces ewolucji tego czego potrzebują rodzice i dzieci. Ostatnie lata dodatkowo uświadomiły nam, że przebywanie z bliskimi na łonie natury, to przede wszystkim dar od życia i bezcenna pamiątka na lata.

Sesje zdjęciowe w plenerze.
To Pomysł na wspólny dzień dla rodziny.

Zauważyliśmy, że zdjęcia rodziny w plenerze to co raz częściej nie tylko rutynowy wyjazd do fotografa. Jest to swego rodzaju wspólna przygoda, którą chcemy dzielić się z najbliższymi. Dlaczego taka przygoda miałaby się szybko kończyć?

Stąd też pomysł, aby organizować dla Was sesje zdjęciowe w plenerze z dodatkowymi atrakcjami. Na naszych sesjach zdjęciowych przygotowujemy dla Was poczęstunek w postaci ciepłego lub chłodnego napoju. Oczywiście w zależności od pory roku i panującej pogody. Jeśli pozwala na to miejsce w którym organizujemy nasz EVENTPLENER to rozpalamy dla Was ognisko. Wtedy informujemy Was o możliwości upieczenia własnych smakołyków. Albo rozkładamy dla Was krzesełka, ławki czy kocyki i zapraszamy na letnie kino. Z takimi rozwiązaniami rodzinny wypad na zdjęcia do fotografa staje się wyjątkową atrakcją dla rodziny na weekendowe popołudnie. Niczym letni piknik dla rodziny.

Na sesjach zdjęciowych jako dodatkowe atrakcje przygotowaliśmy dla Was również kontakt z pięknymi zwierzętami jakimi są konie lub alpaki. Dzieci przepadają za tego typu atrakcjami. Dzięki temu uśmiech na ich twarzach pojawia się samoczynnie i zdjęcia uśmiechniętych dzieci wychodzą wtedy zjawiskowo. Więcej szczegółów dotyczących najbliższej sesji zdjęciowej poznasz w najnowszych postach na blogu.

A jeśli jesteście gotowi zarezerwować miejsce na najbliższej sesji zdjęciowej to zapraszamy bezpośrednio do rezerwacji przez stronę do REZERWACJI.

Oryginalny pomysł na wspólne zdjęcia w plenerze

Wspólną cechą która łączy nasze pomysły na sesje zdjęciowe jest motyw przewodni. Zawsze wybieramy oryginalny pomysł na zdjęcia. Staramy się aby dekoracja była nietuzinkowa i aby na zdjęciach prezentowała się niepowtarzalnie.

W całym roku oprócz zdjęć z okazji świąt bożego narodzenia lub świąt wielkanocnych, dużą popularnością cieszą się sesje zdjęciowe z dyniami lub zdjęcia w lawendzie. Zdecydowanie większość naszej dekoracji stanowi wtedy miejsce w którym odbywa się EVENTPLENER z sesjami zdjęciowymi. Natomiast o dodatki dekoracyjne dbamy w dużej mierze sami lub z pomocą firm dekoracyjnych.

Ich obecność na naszych sesjach zdjęciowych bardzo ubogaca moc atrakcji w dzień zdjęciowy. Dzięki zaprzyjaźnionym przedsiębiorcom, możemy zaoferować Wam przepiękne dekoracje, lub wysokiej jakości usługi ślubne w atrakcyjnych ofertach. Jako te pierwsze mogą to być zarówno ręcznie wykonane ozdoby na choinkę jak i laserowo wycinane tabliczki z napisami. Dla przyszłej Panny młodej obecność na EVENTPLENER może być szansa znalezienie sprawdzonej makijażystki lub manikiurzystki – a być może i fotografa ślubnego. To sprawi, że przygotowania do ślubu będą, znacznie mniej stresujące, a sam przebieg ceremonii w kościele i wesela okaże się znacznie przyjemniejszy.

Zarezerwuj miejsce na sesje zdjęciowe.
Ilość miejsc jest ograniczona

Jak widzicie potencjał i moc korzyści jakie płyną z uczestnictwa w naszych sesjach zdjęciowych EVENTPLENER jest bardzo wyniosła. To prawda, że mierzymy wysoko, ale tylko dlatego, by dostarczać Wam to co najlepsze dla Waszych dziadków, żon, mężów, rodziców lub dzieci czy narzeczonych. A może po prostu warto zrobić wspólne zdjęcia ze znajomymi. Wspólne zdjęcia można zrobić z każdym i to w najbardziej pomysłowej aranżacji jaką dla Was przygotowujemy.

O następnym wydarzeniu dowiesz się czytając naszego bloga – sprawdź najnowsze posty. Jedynym minusem wśród ogromu atutów jest fakt, iż ilość miejsc na sesjach zdjęciowych jest ograniczona. Dlatego nie warto zwlekać z rezerwacją którą dokonasz tutaj. Zapraszamy