Studio Fotograficzne Horyzont

Wspólne Zdjęcia w Stajni Daszkowo 2 Maja 2022 roku.

Jeszcze nie wiesz jak rozpocząć majówkę 2022? A my mamy na to pomysł! Organizujemy dla Was Sesje Zdjęciowe EventPlener w Stajni Daszkowo. Więc z tej okazji zapraszamy pary narzeczeńskie, rodziny, znajomych i przyjaciół na wspólne zdjęcia w przygotowanych aranżacjach do sesji zdjęciowych. Wydarzenie odbędzie się już 2  maja. W ten dzień mamy zaszczyt zaprosić Was na zdjęciowe sesje wiosenne w towarzystwie pięknych koni w urokliwym miejscu otulonym lasem jakim jest Stajnia Daszkowo.

Wspólne zdjęcia to nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy

Wypad do Stajni Daszkowo to świetny pomysł, aby zrobić wspólne zdjęcia a przy okazji zabrać rodzinę i najbliższych w wyjątkowe miejsce. To wspaniały czas w roku na spędzenie czasu razem z bliskimi na łonie natury z dala od miejskiego hałasu. W Daszkowie będziecie mogli również poznać piękne konie, a także umówić się na naukę jazdy konnej w innym terminie. Szczególną atrakcją dla dzieci będzie możliwość przejażdżki na koniu.

Warto dodać, że po wspólnych zdjęciach możecie wybrać się na spacer po stadninie, lub będziecie mogli upiec kiełbaskę na ognisku. Ponieważ na miejscu poznacie też wiele firm zajmujących się serwowaniem posiłków, produkcją ręcznych dekoracji, lub aranżacji sal weselnych. A to nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy w ten dzień.

Wspólne zdjęcia i oglądanie filmów

Po wszystkich zdjęciach, gdy nadejdzie wieczorowa pora przygotujemy dla Was wygodne krzesełka, kocyki i snopki siana. Zaprosimy Was do obejrzenia filmów animowanych z końmi w zorganizowanym na miejscu kinie plenerowym. Wyobraź sobie chwilę z najbliższymi w pięknym cichym miejscu, popijając ciepłą herbatę i zajadając ulubione przekąski oglądasz film na dużym ekranie. Lepiej być nie może na majówce rodzinnej.

Zapraszamy rodziny z dziećmi ale i nie tylko, również pary narzeczeńskie, małżeństwa i przyjaciół a nawet osoby chcące zrobić sobie sesję indywidualną z koniem. To jedyna taka okazja na wspólne zdjęcia wiosną w tak sprzyjających warunkach. Zamówiliśmy już pogodę na ten dzień. A więc brakuje tylko Ciebie i Ciebie, no i Ciebie też. Czekamy więc na Twoją rezerwację.

Jak zarezerwować miejsce na zdjęcia

Aby zarezerwować swoje miejsce w kolejce – wystarczy do nas zadzwonić (516 329 265) lub dokonać rezerwacji na stronie REZERWACJA.

Zdjęcia w plenerze odbywać się będą 2 Maja 2022 roku. Zaczynamy o godzinie 10:00 – w odstępie 20 minut.

Koszt to 250zł/ w 8 ujęć w wersji elektronicznej, oraz dostęp do wszystkich wyżej wspomnianych atrakcji

Jak otrzymać Rabat na zdjęcia

Aby otrzymać rabat na zdjęcia należy zapisać się po kod rabatowy.

Szczegóły i wskazówki dla uczestników EVENTPLENER

WAŻNE! Na zarezerwowany termin nie możesz się spóźnić. 

Ponieważ po Twoim terminie na zdjęcia czekać będą już następni klienci. Dlatego szanując wzajemnie spędzany czas, chcemy aby wspólne zdjęcia przebiegały płynnie i w miłej atmosferze.

Wszystkie bieżące informacje i ewentualne zmiany dotyczące wydarzenia będziemy wysyłać do Was poprzez maila podanego przy rejestracji. Więcej szczegółów poznacie także śledząc nasze wydarzenie na facebooku – o tutaj.

Do zobaczenia 2 maja w Stajni Daszkowo.