Studio Fotograficzne Horyzont

Zdjęcia świąteczne

Kolejny już rok organizujemy sesje fotograficzne z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Zdjęcia Świąteczne mają niepowtarzalny klimat. Świetnie sprawdzają się jako prezent do ramki dla najbliższych. Tym razem przygotowaliśmy dla Was nowe scenerie. Jak się zapisać, gdzie dojechać – to wszystko przeczytasz poniżej. Zapraszam

Eventplener imprezy z sesjami zdjęciowymi fotografa z Nowego Miasta Lubawskiego

Tradycją stało się u nas, że co roku organizujemy sesje zdjęciowe w plenerze. Tak jak rok temu, tak i w tym roku kolejny raz zapraszamy Was na zdjęcia świąteczne, które będą świetnym prezentem dla najbliższych. Gotowe ujęcia możecie podarować w ramce swoim babciom, dziadkom, mamie, tacie a może zwyczajnie mężowi lub żonie. “Świąteczny Piknik” zaczynamy już 26 listopada a kończymy dzień później, tj. 27 listopada 2022r.

Zdjęcia świąteczne to wspaniały pomysł na prezent z okazji Bożego Narodzenia

Postaramy się, aby Wasz wyjazd na świąteczną sesję zdjęciową był czymś wyjątkowym. Dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka atrakcji. Zaczynając od co najmniej trzech scenerii świątecznych, które nazwaliśmy:

Niech czas spędzony na zdjęciach będzie czymś przyjemnym, swobodnym i naturalnym. Bo najlepsze uśmiechy na zdjęciach z rodziną są wtedy gdy pojawiają się same. Dlatego przygotowaliśmy dla Was parę atrakcji, które pomogą w oswojeniu się ze świąteczną atmosferą. W naszym ogrodzie znajdziecie między innymi ognisko z przyjemnymi siedziskami – jeśli lubicie upiec kiełbaski, weźcie je ze sobą. A my poczęstujemy Was ciepłymi napojami i słodkim deserem, który możecie skosztować w towarzystwie innych uczestników pikniku umilając czas rozmowami i słuchaniem świątecznej muzyki.

A jeśli jesteście gotowi zarezerwować miejsce na najbliższej świątecznej sesji zdjęciowej to zapraszamy bezpośrednio do rezerwacji telefonicznej 516 329 265

Ile trwa świąteczna sesja zdjęciowa

Po umówieniu się na sesję podamy Wam informację o Waszej godzinie kolejki. Przypomnimy Wam o niej jeszcze parę dni przed sesją. Każda z sesji zdjęciowych trwa około 20minut – NIE MOŻECIE SIĘ SPÓŹNIĆ. Ponieważ terminarz jest ściśle określony dla wszystkich, jeśli przyjedziecie za późno – będziecie musieli poczekać na wolne “okienko” czasowe, ponieważ w tym czasie będą trawy już inne sesje zdjęciowe.

Po wykonaniu zdjęć zapraszamy do ogniska w oczekiwaniu na kartkę świąteczną która powstanie z jednego z Waszym ujęć. Dostaniecie wydruk fotografii którą od razu będziecie mogli podarować najbliższym do umieszczenia w domowej galerii zdjęć rodzinnych.

Zarezerwuj termin na sesję zdjęciową.
Ilość miejsc jest ograniczona

Wykonane zdjęcia prześlemy na podany przez Ciebie adres email – ale formalności załatwimy na miejscu. A oto wskazówka – Gdzie dojechać na zdjęcia:

Podsumowanie

Cena pojedynczej rezerwacji to 250zł w ramach której otrzymacie:

Pamiętajcie jednak, że ilość miejsc jest mocno ograniczona a rezerwację telefoniczną należy zgłosić czym prędzej – tylko refleks gwarantuje sukces w zapisaniu się na listę 🙂 Zapraszamy

telefon: 516 329 265